HeraCeram – Yüksek erime noktasına sahip metal altyapı porseleni

Neden HeraCeram?

HeraCeram; ince tabakalama yapıldığında bile güvenilir estetik sonuçlar elde etmenizi sağlayan, kapsamlı bir kişiselleştirilmiş malzeme yelpazesi yanında; birbirine uyumlu opak, dentin ve insizal materyalleri sunar. Bu malzemelerin stabilitesi, pişirme sırasında restorasyonun şeklini kaybetmesini önleyen düşük büzülme özelliği ile kombine edilmiştir. HeraCeram yoğun, son derece pürüzsüz yüzeyi sayesinde antagonisti korur ve plağa karşı direnç sağlayarak, diş eti dostu bir alan oluşumunu mümkün kılar.

Çeşitlilik – HeraCeram, implantlarla desteklenen üst yapılar da dahil olmak üzere tüm endikasyonlar kullanıma yönelik geniş bir alaşım aralığını kapsar.

Güvenilirlik – maks. 880 ° C fırınlama sıcaklığı, özellikle düşük katılaşma noktası olan alaşımlar (1050 ° C) için son derece güvenilir ve tutarlı bir işlem sağlar.

Etkililik – çok kısa pişirme süreleri (dentin fırınlama < 10 dakika); HeraCeram Zirkonia ile özdeş fırınlama

Heraceram Saphir

 • Optically perfect

  Metal restorasyonlar söz konusu olduğunda en büyük zorluk, opak metal altyapılar üzerinde doğal estetik ve opalesanslığı yakalamaktır. HeraCeram Saphir’in Işık Yükseltme Teknolojisi ile, bu durum oldukça kolay hale geliyor.

 • Technically perfect

  HeraCeram Saphir ile A-D renklerini kullandığınız günlük restorasyonlarda, karakterize edilmiş, kompleks restorasyonlara estetik sonuçlar elde edebilirsiniz.

  HeraCeram Saphir’in geliştirilmiş üretim süreci adapte edilmiş milling metoduna sahiptir. Geliştirilmiş partikül boyutu daha iyi model karakterizasyonunu ve pişirme sonrası daha yoğun yüzeylerde daha az büzülme stresini sunar.

 • Simply perfect

  • Günlük tabakalamalarınız için ideal çözüm (kulzer.com/video-hcsaphir-everyday)
  • Kişiselleştirilmiş restorasyon beklentisi olan hastalara özel (kulzer.com/video-hcsaphir-personalised)
  • Oldukça doğal sonuçlar için oldukça karakterize edilmiş (kulzer.com/video-hcsaphir-matrix)

Heraceram Zirkonia 750

 • Zirkonyum Dioksit, Lityum Silikat yapılar ve altyapılar için geliştirilmiş porselen tozu

  Kanıtlanmış SLS sisteminin sağlamlılık ve güvenilirliğini kombine eden HeraCeram Zirkonia 750, ayrıca Lityum Silikat’ın özel fiziksel özelliklerine de mükemmel bir şekilde adapte edildi.
  HeraCeram Zirkonia 750 tüm porselen restorasyonların uygulanması için geniş bir yelpaze sunan diğer HeraCeram porselen tozları ile tamamen uyumludur.

 • Mükemmel estetik

  En saf haldeki sentetik kuvars camı, HeraCeram Zirkonia 750’nin optimize edilmiş optik özelliklere sahip olmasını sağlar.

 • Güvenli

  SLS formülü HeraCeram Zirkonia 750’yi çatlama ve parçalanmaya karşı korurken zirkonyum dioksit ve lityum disilikat restorasyonlar için maksimum güvenilirlik sağlar.

 • Kullanışlı

  İki farklı altyapı materyali için tasarlanmış tek porselen.