Anasayfaya Geri Dön

GLUMA Bond Universal’i ücretsiz olarak denemek ister misiniz?

Hemen kayıt olarak, İzmir’de gerçekleşecek olan İzmir Diş Hekimleri Odası Kongresi’nde, 9-11 Kasım tarihleri arasında 2ml deneme boyunda GLUMA Bond Universal’inizi alabilirsiniz.

 

 

GLUMA Bond Universal ‘i ücretsiz deneyin !

*GLUMA Bond Universal , kayıt formunun geçerliliğinin kontrolü ile İzmir'de gerçekleşecek olan İzmir Diş Hekimleri Odası Kongresi'nde, 9-11 Kasım tarihleri arasında Kulzer Stand'ında 2ml deneme boyunda, ücretsiz olarak verilecektir. *Kampanya yalnızca diş hekimleri için geçerli olup ilk 100 kişi ile sınırlıdır.Herbir kişi yalnızca 1 kez katılım hakkına sahiptir.Diş hekimliği öğrencileri de dahil olmak üzere , diş hekimleri dışında kayıt olan kişiler katılım dışı tutulacaktır. Kampanyaya 27-30 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen TDB Kongresi'nde katılan diş hekimlerinin tekrar katılımı kabul edilmeyecektir. KULZER kayıt aşamasında edinilen kişisel bilgilerin kullanılması hakkını saklı tutar.
(Bültenler yaklaşık olarak 2-4 hafta arasında gönderilir ve ürünlerimiz, şirketimiz, dental sektör, etkinliklerimiz, kurslarımız ve kampanyalarımız hakkında bilgilendirmeler içerir.) Bu alanı onaylayarak Kulzer'in Gizlilik Politikası 'nı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi ve bu sayfa üzerinde tıkladığınız görsellerin/linkler-yazıların, Kulzer tarafından size daha fazla kişiselleştirilmiş içerik sunulabilmesi amacıyla kullanılabileceğini onaylamış olursunuz.