Merkezi Almanya’nın Hanau şehrinde olan Kulzer dünyanın önde gelen dental şirketlerinden biridir. Şirketimiz güvenilir bir iş ortağı olarak kozmetik diş hekimliği, protetik diş hekimliği, periodontoloji ve dijtal diş hekimliğine yönelik geniş ürün profili ile diş hekimleri ve diş teknisyenlerine hizmet vermektedir. 26 ülkede 1,500’ü aşkın çalışanımız tecrübe ve tutkuları ile dental sektörde Kulzer’in hizmet , kalite ve yenilik anlayışını ihitva eder

Kulzer 2013’ten beri Japon Mitsui Chemicals Group’un bir parçasıdır. Tokyo merkezli Mitsui Chemicals, Inc. 27 ülkede kendisine bağlı şirketle,14,300 ‘den fazla çalışana sahiptir. Yenilikçi , pratik kimyasal ürünleri çevre koruma ve sağlık alanlarında olduğu kadar otomativ, elektronik ve paketleme endüstrisinde de talep görmektedir.

Misyonumuz

Seçkin bir iş ortağı olarak dental profesyonellere hastalarının ağız sağlığını geri kazandırmada daha güvenilir, uygun ve hesaplı yöntemler sunuyoruz. Misyonumuz; güvenilir çözümler yaratacak en üst kalitede ürünleri geliştirerek sizlere sunmaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz müşterilerimizin ‘Ömür Boyu İş Ortağı’ olmaktır. Bunu dental profesyonellerin ve hastalarının oluşan ihtiyaçlarını anlayarak başaracağız.