GLUMA® Bond Universal – The all-in-one drop.

Bonding konusundaki uzun süreli tecrübelerimize dayanarak , tüm bondingleme ihtiyaçlarınıza yanıt verecek GLUMA Bond Universal’i geliştirdik!Bu güvenilir ve etkili adeziv uzun ömürlü başarılı restorasyonları garanti eder.

MDP ve 4-META Etkisi Nedir? Merak Ediyor Musunuz?

GLUMA Bond Universal’in içeriğindeki 4-META dişin sert bölgelerinde uygun ıslanma sağlayarak homojen film oluşumunu ve güvenilir bond kuvvetini destekler. 4-META özellikle dentinde son derece güçlü adezyon sağlar.

Bond kuvveti ayrıca MDP ile de güçlendirilmiştir.MDP çok iyi hidrofobik karakteristiğe sahip bir zincirleme monomerdir. Bu özellik MDP’yi özellikler mine bölgesi, metaller ve oksid seramiklerde etkili yapar.

GLUMA Bond Universal kolay kullanım özellikleri ve güvenilir bond kuvveti sayesinde yüksek etkiye sahiptir. MDP içerikli benzersiz nem kontrol sistemimiz hava-kurutma sistemi görevini üstlenerek homojen bonding katmanı elde etmeninizi sağlar. Benzersiz damla kontrol sistemimiz sayesinde ne kadar bonding kullanacağınızı kolayca kontrol edebilirsiniz.GLUMA Bond Universal ile , etkili ve ekonomik olarak bondingleme işlemi yaparsınız ve uzun ömürlü restorasyonlar için gerekli ön hazırlığı yaptığınıza emin olursunuz.

Bir Şişe Bonding Size Benzersiz Olanaklar Sunuyor : Bu GLUMA Bond Universal!

  • tüm bondingleme teknikleri için 1 şişe total-etch, selektif etch ve self-etch istediğiniz teknikle çalışırsınız.
  • tüm dental materyaller için 1 şişe Zirkon, değerli-değersiz metal ve kompozit restorasyonları tek aşamada bondinglersiniz.
  • çok sayıda endikasyon için 1 şişe direkt ve indirekt restorasyonlar ve intaoral tedaviler için rahatça kullanırsınız.
  • etkili ve ekonomik bir iş günü için 1şişe kolay kullanım özellikleri ve benzersiz nem kontrol ve damla kontrol sistemi sayesinde hızlı ve kolayca onarırsınız. Silikat porselenlerin yapıştırılması ve onarımı için Gluma Ceramic Primer’i kullanarak restorasyonu hazırlayabilirsiniz… hem ekonomik hem etkili kullanımdan yararlanırsınız.

Gluma Bond Universal ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak ve size özel kampanyalarımızdan faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin:

Tel: 0(216) 688 21 11
e-mail:info-turkey@kulzer-dental.com