cara Print 4.0: Dental profesyoneller tarafından geliştirilen 3D printer!
cara Print 4.0  diş teknisyenlerine hızlı ve ekonomik bir metod sunar.

Teknolojinin Özeti

Digital Light Projection-DLP  cara Print 4.0’i daha hızlı  hale getirirken  lazer-ışık teknolojisinden daha doğru sonuç alınmasına da imkan verir. cara Print 4.0 diğer DLP sistemlerden daha hızlıdır ve ekonomiktir.

Z ekseninin mekanik hareketi ve  aydınlatma dizisinin mükemmel hesaplaması,rezin tablasının üretim sürecini önemli ölçüde hızlandıran benzersiz özellikleri ile kombine edilmiştir. Dahası , cara Print 4.0 , diğer 3D printerlar ile kıyaslandığında daha pürüzsüz , homojen yüzeyler ortaya çıkarır. Aynı zamanda rezin tablası uzun kullanımda transparan olarak kalır ve mekanik olarak hasar görmediği sürece kullanılabilir.

cara Print 4.0 ile Dijital iş Akışı

Kapsamlı , Açık Dijital İş Akışının Sanata Dönüşmesi

3D print olarak  cara sistemi Dental Designer™ – 3Shape benzeri CAD programları ile yaygın olarak kullanılan  STL dosyası ile kullanıldığından açık bir sistemdir.  cara Print CAM yazılımı ile birlikte ekstra bir lisans ücreti ödemeden  cara Print 4.0’e de sahip olursunuz. Teknisyenlerimizin cara Print 4.0 ile birlikte Kulzer’in kendi ürünü olan  dima  print materyalleri , devamında da son polimerizasyon için Hi-lite Power 3D cihazını kullanması  tavsiyemizdir. Böylece en kaliteli sonuçlar ve garanti edilen klinik performansa ulaşılabilir.

cara Print 4.0 ‘in  Dima Print Materyalleri ile Uygulanması.

dima Print Ortho ile Üretilen Gece Plağı

dima Print Impression ile Üretilen  Bireysel Kaşık

dima Print Guide ile Üretilen  Cerrahi Guide

dima Print Model ile Üretilen Dental Model

dima Print Cast ile Üretilen CAD için İskelet Dökümü

Dijital diş hekimliğinde yerinizi almak için cara Print 4.0. ile geleceğe adım atın!